Вантажоперевезення, перевезення онлайн
ГоловнаТранспортВантажіРозсилкаКупівля/продажНовиниКорисне
 
 
FAQ
Відновлення пароля
   
Логін:
Пароль:

Вхід | Реєстрація
Тут може бути ваша реклама :-)
FAQ

Чи можна змінити характеристики доданого транспортного засобу або вантажу? Якщо можна, то яким саме чином?
Доступ до уже поданих оголошень надається тільки адміністраторам проекту. Вам потрібно з ними зв’язатись і розповісти які саме характеристики ви бажаєте змінити.


Чи дозволяється змінювати дані профілю?
Дані профілю дозволяється змінювати повністю. Не можна змінювати лише логін та пароль. Змінити пароль можливо, скориставшись послугою "Відновлення пароля". Внести зміни даних можна натиснувши не гіперлінк "Ваш профіль", що знаходиться в області меню "Швидкого входу" (з лівої сторони).
Зверніть увагу! При зміні адреси електронної пошти розсилка листів здійснюватиметься на адресу введену при заповненні форми реєстрації розсилки. Якщо ви захочете отримувати розсилку на новий e-mail вам необхідно повідомити про це розробника, або координатора порталу.


Я хочу припинити отримання листів з порталу на мій e-mail, що мені для цього потрібно зробити?
Для цього вам потрібно перейти в розділ "Розсилка", в в підменю збоку обрати пункт "Управління розсилкою" після чого вам появится форма в якій потрібно буде ввести свій пароль і вибрати дію над розсилкою, на даний час це тільки відмова.


Яким чином можна змінити формат отримуваних з порталу листів (text/HTML)?
Для цього вам потрібно зв’язатись з розробником або координатором порталу і повідомити, листи якого формату ви хочете отримувати.
Зверніть увагу! Встановлювати тип листів дозволяється тільки раз при підписуванні на розсилку. В майбутньому ми плануємо дозволити користувачу самотужки змінювати формат листів.
Додавати або виключати тематику листів без відміни підписки можливо тільки повідомивши адміністрацію порталу.


Послуги порталу платні, чи ні? Якщо платні то які саме?
Портал працює в тестовому режимі, тому всі послуги які надаються ним на даний час безкоштовні. До платних послуг належатиме розсилка і розміщення реклами на порталі. При впровадженні платних послуг усіх користувачів буде повідомленно за певний час до його початку.


Я не маю можливості часто відвідувати портал. Чи можна якось отримувати інформацію про зміни що відбуваються на порталі?
Звісно, ці всі зміни фіксуватимуться в розділі "Новини", і при впровадженні нововведень буде проводитись безплатна розсилка на адреси електронних пошт користувачів, ця розсилка міститиме статистику сайту і новини сайту, тобто все що відбувається на ньому.


   
  
Copyright © Majesty SMIXYNS GROUP 2006 Карта сайту    Контакти    FAQ