Вантажоперевезення, перевезення онлайн
ГоловнаТранспортВантажіРозсилкаКупівля/продажНовиниКорисне
 
 
Правила
Підписка
Управління розсилкою
   
Логін:
Пароль:

Вхід | Реєстрація
Тут може бути ваша реклама :-)
Правила

При виборі розсилок вам доступні три частини: транспорт, вантажі, новини. Кожна з цих частин розсилки надходитиме Вам окремим листом. Листи з новинами порталу ви будете отримувати одноразово після впровадження змін у роботі сайту. Розсилка новин безкоштовна за умови замовлення розсилки будь-якого іншого розділу.

Також Ви маєте можливість вибору між форматами отримуваних повідомлень. При виборі текстового варіанта інформація буде подана окремими записами, розділеними сепараторами. У випадку HTML - Ви отримаєте полегшену версію таблиці, аналогічно до тієї, яка є на сайті. Кодування поштових повідомлень - Win1251.

Ми відповідно гарантуємо вчасність отримання листів з порталу, і водночас не несемо відповідальності за правильність і правдивість інформації, яка розміщується в нас, оскільки виступаємо посередником в обміні потрібними Вам матеріалами, і не контактуємо особисто з клієнтами.

На даний час портал працює в тестовому режимі, тому всі наші послуги безплатні. В подальшому ми плануємо переходити на комерційну основу і пропонуватимемо послугу розсилки, і деяких інших за окрему плату, гарантуючи вам більший пріоритет в отриманні інформації, її своєчасність.

   
  
Copyright © Majesty SMIXYNS GROUP 2006 Карта сайту    Контакти    FAQ